FIREMNÍ VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Lámete si hlavu s tím, kde letos uspořádáte vánoční nebo novoroční večírek pro své zaměstnance a jaký program vymyslet? Nechte realizaci na profesionálech, kteří se organizování párty věnují se 100% nasazením. Řekněte nám, jaká je vaše představa a zbytek nechte na nás. Vyjádřete poděkování svým lidem a partnerům za jejich celoroční snahu zábavnou formou - velkolepým vánočním nebo novoročním večírkem.

Bohatý interaktivní program

Naše vánoční večírky neznamenají jenom klábosení nad skleničkou sektu s chlebíčkem v ruce. Dáváme si záležet na doprovodném programu sestaveném z různých her. Program večírku doplníme multimediálními prvky, pomocí zajímavých technických řešení, projekcí, hlasovacích zařízení apod. se večírek stane interaktivní zábavou.

Hit tohoto roku

Absolutně nejoblíbenější a nejúspěšnější hrou tohoto roku je firemní verze známého pořadu Máme rádi Česko. Hra se ale bude vztahovat k vaší firmě (Máme rádi *vaše firma*) a vtipnou formou tak prověří znalosti vašich zaměstnanců o interním dění.

Zajistíme pro vás:

  • Kompletní časový harmonogram akce a tématické aktivity.
  • Pozvání všech vašich hostů od zaměstnanců, přes obchodní partnery až po dodavatele.
  • Dekorace v korporátním stylu nebo v duchu tématu večera.
  • Barmany, hostesky, živou hudbu v podání kapely nebo DJs, moderátora, fireshow, módní přehlídku, kouzelnická, taneční a akrobatická vystoupení.
  • Perfektní občerstvení s lahodnými pokrmy a osvěžujícími nápoji ve formě gala večeře nebo rautu.
  • A mnoho dalšího.

Kde pro vás akci uspořádáme

V rámci celé České republiky pro vás připravíme firemní akci prakticky kdekoliv. Kluby, restaurace, společenské prostory (Žofín, Slovanský dům apod.), ale i netradiční zajímavá místa, která se nám k uspořádání večírku již osvědčila. V unikátním prostoru dokážeme akci i tematicky zaměřit. Co třeba párty ve stylu Láska nebeská, filmový večer, muzikál, Partička, Někdo to rád horké, Western, Pomáda a další? Námětů a programů máme nepřeberné množství, zaměříme program adresně pro vaši firmu.

Počet lidí na večírku

Nezáleží na tom, jestli má vaše firma 50 nebo 2 500 zaměstnanců. Dokážeme zabavit každého z nich dokonale připraveným programem. Svěřte svou akci do našich rukou a věřte, že na letošní vánoční večírek budou vaši zaměstnanci ještě dlouho vzpomínat.

Máte zájem o večírek? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420-603 215 056 nebo nám napsat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .