Vybraní partneři, s kterými spolupracujeme

Podívejte se na seznam vybraných partnerů, kde můžeme uspořádat firemní akci pro vás:

EA Business Hotel Jihlava****

Moderní čtyřhvězdičkový hotel blízko centra města Jihlava. Výborná dopravní dostupnost z Prahy, Brna nebo Bratislavy. Prostorné moderní pokoje a apartmá, lobby bar s nápojovým servisem a business centrum s celkovou kapacitou 300 osob. Velikostí svého konferenčního sálu a salónků je ideální pro konání konferencí, seminářů, firemních akcí, školení, obchodních jednání nebo společenských akcí.

Web: www.businesshoteljihlava.cz

Hotel Antoň - Telč

Objekt hotelu vznikl rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru. Celý objekt je koncipován jako bezbariérový hotel na klidném a přitom perfektně přístupném místě se snadným přístupem do historického jádra města a zároveň s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy. Díky konferenčnímu sálu a dvěma salónkům, které jsou k dispozici, je vhodný hotel pro bankety, recepce, rauty, firemní akce či večírky. Je zde však možné uspořádat také semináře, školení, zasedání, prezentace, přednášky apod.

Web: www.hotel-anton.cz

Pokud vás zaujme některé z výše uvedených center či hotelů, neváhejte nás kontaktovat. Připravíme zde akci přímo pro vás.